Ul. Zamkowa, Dąbrówka - nowe mieszkania pod Poznaniem 2012 - Osiedle Księżnej Dąbrówki

Zamkowa

termin oddania budynku:
2012 rok

ogródki przydomowe w wybranych lokalach, garaże, plac zabaw

Zamkowa to zakończony etap budowy Osiedla Księżnej Dąbrówki, powstającego w Dąbrówce pod Poznaniem (Gmina Dopiewo). Efekt finalny to kompleks 15 domów jednorodzinnych i 127 mieszkań w budynkach dwu- oraz sześciorodzinnych przy ul. Zamkowej. Nowe mieszkania w Dąbrówce, to od 50 do ponad 80 m2 powierzchni użytkowej. Domy jednorodzinne, to funkcjonalne obiekty o powierzchni blisko 100 m2. Przy ul. Zamkowej powstało również 140 miejsc parkingowych. Jednak mieszkańcy, zgodnie z preferencjami mogli zakupić także garaże.

 

Mieszkanie-dom?

Ideą tworzenia kompleksu w okolicach Poznania była budowa mieszkań, nieodbiegających standardem od domu. Zachowano typową dla obiektów tego typu powierzchnię, jednak w nowych mieszkaniach zapewniono wyposażenie i udogodnienia charakterystyczne dla domu jednorodzinnego. Każdy z lokali parterowych oraz wybrane mieszkania na piętrze posiadają bezpośredni dostęp do przynależnych ogrodów i prywatne wejścia. W pozostałych mieszkaniach stworzono rozległe tarasy (50-60 m2) lub zaciszne oszklone loggie.  

 

Wejdź i mieszkaj

Domy i mieszkania na osiedlu pod Poznaniem, w chwili ich sprzedaży pochodziły z rynku pierwotnego. Mieszkańcy otrzymali od dewelopera klucze tuż po przekazaniu obiektów do użytkowania, nie martwiąc się o ich podstawowe wyposażenie. Mieszkania w Dąbrówce, to mieszkania wykończone pod klucz, w wyjątkowej lokalizacji i atrakcyjnej cenie, stworzone, by żyło się lepiej.