Ul. Rycerska, Dąbrówka - nowe mieszkania pod Poznaniem 2014 - Osiedle Księżnej Dąbrówki

Rycerska

termin oddania budynku:
2014 rok

plac zabaw, naziemne miejsca postojowe

Rycerska to komfortowa inwestycja mieszkaniowa w Dąbrówce pod Poznaniem od dewelopera Nickel Development. W jej ramach powstało piętnaście kameralnych domów o niskiej zabudowie. W każdym z nich znajduje się tylko sześć mieszkań – po dwa na kondygnacji.

 

Unikalny charakter domów w okolicach Poznania od Nickel Development

Cechą charakterystyczną inwestycji mieszkaniowej Rycerska jest to, że każdy dom otrzymał własną barwę. Dzięki temu domy posiadają swój własny, unikalny charakter. Barwa identyfikuje budynek zarówno na zewnętrznej elewacji, jak i klatce schodowej.

Mieszkania deweloperskie w standardzie pod klucz w Dąbrówce pod Poznaniem

Nowe mieszkania na sprzedaż w Dąbrówce od Nickel Development wyróżniają się wysokim standardem wykończenia oraz niezwykłym komfortem użytkowania. Lokale posiadają bardzo przemyślany, funkcjonalny układ pomieszczeń. Na terenie osiedla znajdują się natomiast:

  • naziemne miejsca postojowe,
  • plac zabaw.

 

Atrakcyjna lokalizacja mieszkań i domów z rynku pierwotnego od Nickel Development

Tym co wyróżnia wszystkie domy i mieszkania od Nickel Development jest wyjątkowa lokalizacja. Tak samo jest w przypadku inwestycji Rycerska. Dąbrówka to lokalizacja, która z jednej strony zapewnia ciszę i spokój oraz obecność licznych terenów zielonych i rekreacyjnych, z drugiej dogodny dojazd do Poznania.

Mieszkańcy Dąbrówki mają również zapewniony dostęp do wszystkich niezbędnych obiektów użyteczności publicznej, takich jak:

  • sklepy,
  • szkoły,
  • przedszkola,
  • apteki.